Retas įsivaizduojate savo dieną be kvapnios, gardžios kavos. Kvepalų kūrėjai apjungė kavos kvapą ir menamą aplinką, kad kvepalai būtų dar aromatingesni ir viliojantys, sukurtų įspūdį prisiminimui.

Kavos pupelių dažnai galite rasti ir kvepalų parduotuvėse, padėtas šalia kvepalų. Įdomu tai, kad jas uostant išvengiama nosies „aklumo“. Tinkamai naudojant kavos pupelės, jos veikia tarsi „gomurio valiklis“ jūsų nosies sistemai, tad uostant galite užuosti visą aromatą, taip pažadinant nosies receptorius, kai mėgaujatės skirtingais kvapais.

Šį kartą norime pristatyti šešių skirtingų kvepalų sąrašą, kuris tikimės, jog padės apsispręsti renkantis kavos aromato kvepalus. Sąrašą sudarėme ne atsitiktinai, visi šie produktai yra populiariausi (perkamiausi) mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Populiariausi kavos aromato kvepalai

Montale „Intense Cafè“ – tai tobulas, gerų emocijų kvapas visiems kavos mylėtojams. Tiems, kam patinka šviežiai virta kava su daug cukraus ir trupučiu grietinėlės, kas nori pasijusti tarsi jaukioje kavinukėje. Pirmiausiai pasklinda švelnios kavos kvapas, tada turtingos, gavios rožės aromatas, susimaišęs su visa gėlių puokšte bei vanilės kvapais. Kvapas labai gerai laikosi ir yra papildantis.

Natose: Kava, Rožė, Vanilė, Muskusas, Gintaras.

Montale „Ristretto Intense Cafè“ – gintaro ir vanilės kvapas su ryškia, tikroviška kavos nata. Labiau jaučiasi geros itališkos kavos aromatas ir šiek tiek rožės. Kvapas saldus, bet rafinuotas, kreminis ir gurmaniškas bei malonus. Jausmas toks, tarsi prieš tave būtų padėtas kavos puodelis. Pamažu iš kreminės kavos kvapas pereina prie stipresnio, šiek tiek kartoko espreso.

Natose: itališka juoda kava, turkiškas rožių vanduo; prancūziški rožių pumpurai, skrudintos kavos pupelės, miškingos natos; vanilinė ankštis, baltasis muskusas, karamelė, gintaras.

Carolina Herrera „Good Girl“ – be galo saldus, ryškus, aromatingas gėlių ir gintaro kvapas moterims, su linksmomis ryškiomis jazminų natomis, kontrastuojančiomis su tamsiu kavos, migdolų ir vanilę primenančių tonka pupelių sodrumu. Labiausiai tinka tiems, kuriems patinka labai saldūs kvepalai.

Natose: migdolai, kava, bergamotė, citrina, jazminaitis, tuberoza, apelsinų žiedai, tonkos pupelės, kakava, vanilė, muskusas, gintaras, cinamonas, pačiulis ir kedras.

Yves Saint Laurent „Black Opium“ – saldžios vanilės ir tamsios kavos derinys, suminkštintas kreminėmis apelsino ir jazmino žiedų natomis. Tai vieni iš geriausių kavos ir vanilės kvepalų moterims, kurios nebijo išsiskirti, spinduliuoja užburiančiu moteriškumu. Jaudinantis, priklausomybę, lyg pirmas kavos gurkšnis, sukeliantis kvapas.

Natose: rožiniai pipirai, apelsinų žiedai, kriaušės, kava, jazminas, vanilė, pačiulis, kedras.

Byredo „Mumbai Noise“ – medienos ir prieskonių kvapas vyrams ir moterims, kuris kupinas šurmuliuojančio Indijos miesto Mumbajaus kontrastų. Dūminė smilkalų migla, įsiterpęs gatvėje parduodamos kavos kvapas, degančios malkos. Susilieja šiltos medienos ir gintaro natos. Taip pat yra odos, karčios kavos ir saldžių tonka pupelių akordai. Kavos aromatas labai lengvas ir trumpas, nors maloniai aštrus ir šiltas.

Natose: davana, kava ir tonka pupelės, agarmedis (oudas), saldanmedis ir labdanas.

Tiziana Terenzi „Delox“ – Išskirtinis, sodrus ir prabangiai saldus kavos, gėlių, medaus, vanilės ir medienos aromatas vyrams bei moterims. Aromatas suteikia laisvumo bei pasitikėjimo savimi pojūtį. Kavos aromatas natūralus ir neerzinantis. Tikrai puikus kvapas visiems kavos mylėtojams.

Natose: baltasis jacintas, karališkasis vilkdalgis, kava; turkiška rožė, vanilė, saldžioji mira; ambra, baltasis muskusas, akacijų medus ir kedro mediena.

Kiekvienas pasiūlymas yra vis kažkuo kitoks: vienas saldesnis, kitas stipresnis ar net kartesnis. Kviečiame atkreipti dėmesį į aprašymus ir nebijoti išbandyti kvepalus mūsų elektroninėje parduotuvėje įsigyjant mažesnį kvepalų kiekį mėginėlyje.

Kvepalai

TOP
Gėlių aromatas
Rytietiškas aromatas
Vanilės aromatas

Universalūs Montale kvepalai

Montale Intense Cafe EDP

(3) 9.7534.99
Gėlių aromatas
Saldus aromatas
Vanilės aromatas

Carolina Herrera moterims

Carolina Herrera Good Girl EDP

(1) 7.5437.71
TOP
Saldus aromatas
Rytietiškas aromatas
Vanilės aromatas

Universalūs Montale kvepalai

Montale Ristretto Intense Cafe EDP

(2) 9.7534.99
Saldus aromatas
Medienos aromatas
Vanilės aromatas
(4) 8.7930.90
Neturime
Gėlių aromatas
Saldus aromatas
Vanilės aromatas

Yves Saint Laurent moterims

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

(3) 10.8424.47
Neturime
Medienos aromatas
Gintaro aromatas
Rytietiškas aromatas

Universalūs Byredo kvepalai

Byredo Mumbai Noise EDP

(2) 11.1038.90