Drąsiai galime sakyti, kad Maison Francis Kurkdjian „Baccarat Rouge 540“ Eau De Parfum – visą kvepalų pasaulį užvaldęs aromatas. Unikalus, išlaikantis tobulą pusiausvyrą tarp rafinuotos prabangos ir modernaus minimalizmo. Nenuostabu, kad šis universalus, prie bet kokios situacijos ir aplinkos prisitaikantis kvapas yra toks populiarus. Tai tarsi poema apie alchemiją. Elegantiškas, rafinuotas ir jausmingas. Gundantis natų derinys, kur gaivios jazminų ir pakalnutės natos derinamos su šviežiai pjaustyto kedro medienos tonais, švytinčiu šafranu bei salžios ambros natomis, taip sukuriant ryškų ir prabangų aromatą.

Vis gi, ne visiems šis aromatas puikiai tinka: vieniems kažko trūksta, kitiems kažko per daug. O galbūt tiesiog atsibosta visada kvepėti taip pat. Tiesa ta, kad yra daugybe tarpusavyje panašių kvepalų. Ne išimtis ir žymusis „Baccarat Rouge 540“. Pasižiūrėkite, ką mes turime jums pasiūlyti.

Maison Francis Kurkdjian „Baccarat Rouge 540” Extrait De Parfum – kas gali būti geresnė alternatyva nei tų pačių kvepalų ekstraktas. Tai dar gilesnė ir sodresnė Maison Francis Kurkdjian „Baccarat Rouge 540“ Eau De Pafum kvepalų versija. Ji suteiks dar daugiau ryškumo jūsų asmenybei. Medienos gintaro mišinys, pasižymintis giliomis bazinėmis kedro, eglės sakų ir muskusinės ambros natomis, suminkštintas saldaus Egipto jazmino ir odinio šafrano.

Natose: kartieji migdolai, šafranas, egiptietiškas jazminas, kedras, ambra, mediena, muskusas.

Montale Paris „Sensual Instinct“ – kvapas pasižymi ryškiu ąžuolo samanų ir gintaro kvapu, todėl lyginamas su „Baccarat Rouge 540“. Ryškesnis, saldesnis ir sudėtingesnis. Tačiau toks pat žavingas. Sodrus, šiltas ir tankus aromatas, kuris sujungia ryškias skrudintos kavos natas su rožės tonais taip sukuriant užburiančio jausmingumo balansą. Šis uoslės grynuolis išaukštinamas brangiomis gintaro natomis, kedro bei ąžuolo samanų subtilumu. Pažadame, kad nepavyks atsispirti šiam šiltam, elegantiškam aromatui. Išbandykite patys ir įvertinkite panašumą su žymiuoju MFK aromatu, gali būti, kad „Sensual Instinct“ jus nustebins.

Natose: skrudintos kavos pupelės, pralinė ir rožė, ąžuolo samanos, gintaras ir kedras.

Thomas Kosmala No.4 Aprés l'Amour

Thomas Kosmala „No.4 Aprés l’Amour“ – šiuos unisex kvepalus verta išbandyti, jei jums patinka „Baccarat Rouge 540“ kvepalai, bet norisi mažiau saldumo ir daugiau aštrumo. Šiuolaikiški ir įžūlūs, skleidžiantys stiprią erotinę energiją, primenančią dviejų kūnų sąlytį. Paslaptingas, gilus, galingas ir papildantis. Suteiks pasitikėjimo bei drąsos. Puikus pasirinkimas mėgstantiems stipresnius aromatus.

Natose: karčiojo apelsino žiedai, citrinos žievelė, aromatinės natos, švieži prieskoniai, sausa mediena, gintaras, muskusas.

Ariana Grande „Cloud“ – šiltas bei pikantiškas aromatas su kokoso ir vanilės dvelksmu puikiai imituoja saldų Maison Francis Kurkdjian kvepalų atspalvį. Debesų didingumas bei grožis suteikia ramybės, optimizmo ir laimės pojūtį. Kvepalai atsiveria svajingais levandų žiedais ir sultingomis, saldžiomis kriaušėmis. Vėliau prisijungia egzotiški kokoso, karamelės ir vanilės akordai. Galiausiai viską apibendrina jausmingas muskusas ir mediena, kurie blėsdami apglėbia lyg švelnus kašmyras.

Natose: levandų žiedai, sultingos kriaušės, bergamotė, kokosas, vanilė, muskusas, mediena.

Ariana Grande Cloud EDP

Montale Paris „Arabians Tonka“ – saldesni ir sunkesni nei „Baccarat Rouge 540“. Šildantis ir saldus, aštrus ir dūminis, tamsus ir galingas. Vieni iš stipriausių ir ilgiausiai išliekančių aromatų. Šie kvepalai, tai duoklė arabiškai kultūrai ir arabiškiems žirgams. Tikras tolimųjų Rytų dvelksmas. Tonka pupelės sumažina saldumą, kuris išgaunamas iš rudojo cukraus bazinės natos, tačiau jose vis dar yra gintaro ir šafrano natų. Atsivėrusi bergamotė suteikia kompozicijai malonaus gaivumo.

Natose: bergamotė, šafranas, bulgarijos rožė, agarmedis, gintaras, ąžuolas, tonka pupelės, cukranendrių cukrus, baltasis muskusas.

Thameen „Peregrina“ Etrait De Parfum – kvapas lengvesnis ir gaivesnis nei žymusis „Baccarat Rouge 540“, tačiau išsilaikymas tobulas. Nešiodami šį kvapą tikrai pajausite Baccarat atspalvius. Thameen „Peregrina“ putoja dėl ryškių apelsinų žiedų, esančių viršutinėse natose. Papildomos citrusinių vaisių natos suteikia gaivumo, kurį subalansuoja rožė ir šiltesnis gintaras bei muskusas.

Natose: damaskinės rožės, pakalnutės, gardenijos, jazminai, vanilė, ambra, karamelė, miramedis, kvapiosios kanangos, baltasis muskusas, ambra, birios pudros akordas.

Maison Francis Kurkdjian „Baccarat Rouge 540“ Eau De Parfum išlieka neprilygstamas savo unikalumu. Mūsų pasiūlytose kvepalų alternatyvose iš naujo atrasite jo magiją. Nesvarbu, ar ieškote pigesnės prekės, ar tiesiog norite paįvairinti savo kolekciją, šie rekomenduoti šeši kvapai žada kelionę, primenančią originalų šedevrą. Su visais galite susipažinti įsigydami mažesniame kiekyje – mėginėlyje. Mėginėlį patogu nešiotis ir naudoti, telpa rankinuke, kuprinėje, kišenėje. Tai funkcionalu, praktiška ir patogu.

Mėgaukitės pažinimo jausmu!

Kvepalai

TOP
Medienos aromatas
Gintaro aromatas
Riešutų aromatas

Universalūs Maison Francis Kurkdjian kvepalai

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait De Parfum

(8) 22.00125.00
Gėlių aromatas
Saldus aromatas
Gintaro aromatas

Universalūs Montale kvepalai

Montale Paris Sensual Instinct EDP

(2) 9.7535.50
TOP
-35%
Citrusinis aromatas
Medienos aromatas
Gintaro aromatas
(2)
9.0035.36
TOP
Saldus aromatas
Gintaro aromatas
Vanilės aromatas

Universalūs Montale kvepalai

Montale Arabians Tonka EDP

(3) 9.7535.50
Gėlių aromatas
Saldus aromatas
Gintaro aromatas
(3) 17.00230.00
Saldus aromatas
Vanilės aromatas
(5) 8.2430.00