Thomas Kosmala No.4 Aprés l’Amour kvepalų natos:
Viršutinės natos: karčiojo apelsino žiedai, citrinos žievelė;
Vidurinės natos: aromatinės natos, švieži prieskoniai;
Bazinės natos: sausa mediena, gintaras, muskusas.
€19.38 – €144.04
Susipažinkite su mūsų klientų jau pamiltais prabangiais kvepalais Thomas Kosmala No.4 Apres L’Amour. Dvelkiantys prancūziška elegancija, gundantys ir įtraukiantys, šie kvepalai abejingų nepaliks. Tinka moterims ir vyrams. Paskui save paliksite prabangų šleifą, o komplimentai garantuoti! Permainingas, daugiasluoksnis aromatas skleidžia ypatingą seksualinę energiją ir pakelia nuotaiką. Kartieji apelsinai ir citrinų žievelės atsiveria viršutinėse aromato natose, po to kvapas nugrimzta iki medžio, muskuso ir gintaro pagrindo.
Tau patiks Thomas Kosmala No.4 Apres L’Amour jei:
Atraskite Thomas Kosmala No.4 Apres L’Amour kvepalus – šis šedevras Jums tikrai paliks įspūdį ir jūsų kasdienybę padarys ypatingą!
Jūratė –
Puikus, ilgai išliekantis kvapas. Labai patiko.
Sandra –
Gilus, elegantiškas, ant odos išlieka ilgą laiką. Man per stiprus, bet vyrui labai tiko. Servisas ir supakavimas 10 balų. Ačiū, nekantrauju išbandyti ir kitus kvepalus iš jūsų!
Asta –
Labai patiko
Lina –
Pirkau pirmą kartą ir likau labai patenkinta išsirinktą prekės kaina
Domantė –
Gerai 15 ml kiekis naujam kvapui išbandyti.
Laura –
Prekę gavau, viskas ok, bet man kaip klientui norisi greitesnio prekės išsiuntimo, ilgokai teko laukti. Net ir didelės el.parduotuvės su didelėm apyvartom išsiunčia labai greitai.