Xerjoff Join The Club Fatal Charme EDP

Gėlių aromatas
Saldus aromatas
Gaivus aromatas

9.53128.78

Kvapas unisex, tinkantis tiek vyrams, tiek moterims.

Pudrinis, lengvai saldus ir gaivus, dvelkinatis tabaku, prieskoniais  ir gėlėmis.

Madingiausiame klube, autentiškoje vietoje, kurioje renkasi garsūs ir žinomi žmonės. Jie elegantiški, saviti ir šiek tiek ironiški. 
Šis klubas yra ypatinga, kūrybiška, elegantiška ir eklektiška observatorija, kurioje kerinčios asmenybės suteikia asmenišką braižą viskam ką dėvi, puikiai išmanydami ką ir kaip derinti. 
Stilius tampa žavesio ir elegancijos išraiška, kerinčios prabangos esmė, švelnaus, džiaugsmingo moteriškumo įrodymas ir troškimas patirti gyvenimiškas emocijas. Svaigus, kaip ir kvepalai, kuriais ji kvėpinasi. 

*Pasirinkdami kiekį nuo 3ml – 15ml  jūs perkate kvepalais pripildytą pasirinkto dydžio mėginėlį. Mėginėlis yra purškiamas.  Patogu naudoti, nešiotis. Idealus kelionėms. Alternatyva pilnam kvepalų buteliukui. Puiki galimybė išsibandyti, prisijaukinti kvapą prieš įsigyjant didesnį kiekį. Bandykite ir mėgaukitės pažinimo džiaugsmu!

Pasirinkdami kiekį nuo 3ml - 15ml jūs perkate kvepalais pripildytą pasirinkto dydžio mėginėlį (atomaizerį). Mėginėlis yra purškiamas ir gali būti pildomas tais pačiais kvepalais dar kartą. Skaityti daugiau apie mėginėlius.