Xerjoff XJ 1861 Naxos EDP

Citrusinis aromatas
Saldus aromatas
Vanilės aromatas


12.6043.50

Šie kvepalai įkūnija Sicilijos jausmingumą, dvelkiantį sodriu aromatu, sukurtu pagal seniausias tradicijas, į kurias subtiliai įsipina modernumo dvasia.
Viduržemio jūros regiono aistra pulsuojantis Xerjoff XJ 1861 Naxos užlieja džiaugsminga citrusinių natų energija, persipynusia su sodriu gėlių dvelksmu, kuriam ryškumo suteikia drąsi ir stipri ypatingų prieskonių kompozicija.

Šiuose kvepaluose meistriškai buvo  perteikta klasikinės lengvos ir vaisinės citrusų natos, kurias pagyvina egzotiški cinamono ir saldūs vanilės bei medaus prisilietimai. Aromato pagrindą sudaro tyras baltųjų žiedų ir jazminų dvelksmas, paliekantis romantišką šleifą ir įsiliejantis į  tonkos pupelių, tabako viršutines natas.

Ne veltui kvepalai Xerjoff XJ 1861 Naxos taip aukštai vertinami ir liaupsinami. Kvepalai tinkantys visomis progomis, visai sezonais, vyrams ir moterims.

Pasirinkdami kiekį nuo 3ml - 15ml jūs perkate kvepalais pripildytą pasirinkto dydžio mėginėlį (atomaizerį). Mėginėlis yra purškiamas ir gali būti pildomas tais pačiais kvepalais dar kartą. Skaityti daugiau apie mėginėlius.