Initio Parfums Prives Oud For Greatness Neo EDP

Gėlių aromatas
Medienos aromatas
Rytietiškas aromatas

18.60103.00

Initio Parfums Prives NAUJIENA  Oud For Greatness NEO Psichoaktyvios agarmedžio molekulės stiprina mūsų gebėjimą mąstyti ir jausti. Sinerginis levandų Orpur® ir bergamočių derinys ramina mintis, o teigiama balzaminių kėnių energija gerina savijautą. Aromatas padeda aiškiau mąstyti, didina pasitikėjimą savimi bei ryžtą.

Patirk didybę su Oud For Greatness NEO aomatu. Tai pasitikėjimo savimi eliksyras, suliejantis gamtos ir mokslo alchemiją.

Drąsus ir didingas agarmedis, vadinamas aukštosios parfumerijos auksu, Oud For Greatness Neo aromate įgauna moderniai veržlų charakterį, kurį paryškina balzaminio kėnio gaiva bei bergamočių ir levandų sinergija. Tarsi iššūkis svajoti drąsiau, šis kvapnus šedevras sukurtas tam, kad lydėtų kelyje į didybę.
Pasirinkdami kiekį nuo 3ml - 20ml jūs perkate kvepalais pripildytą pasirinkto dydžio mėginėlį (atomaizerį). Mėginėlis yra purškiamas ir gali būti pildomas tais pačiais kvepalais dar kartą. Skaityti daugiau apie mėginėlius.
Ši svetainė naudoja slapukus, jog jums suteiktų geresnę naršymo patirtį. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu.