Montale Arabians EDP

Gėlių aromatas
Gintaro aromatas
Odos aromatas

10.7535.50

Montale Arabians – rytietiškas aromatas moterims ir vyrams, kuris pasižymi arabiška dvasia ir aplink save skleidžia šiltą medienos aromatą.

Kvapo esmę įkvėpė didinga karališkoji Arabijos žirgo figūra, todėl tą patį didingumo prieskonį parfumeriai paskleidė su viršutinėmis raudonojo čiobrelio ir kardamono natomis. Tuo tarpu levanda stengiasi sušvelninti tą švelnų energijos užtaisą, o sandalmedžio ir pačiulio natos atkuria rytietišką įkvėpimo viziją. Apatinės odos ir muskuso natos sukuria gyvūninius akordus, o rožių natos kuria šiltos romantikos jausmą.

Šie kvepalai yra skirti visiems, kurie mėgsta atrasti naujas galimybes ir trokšta patirti nepamirštamų įspūdžių kupinų akimirkų!

 

Pasirinkdami kiekį nuo 3ml - 20ml jūs perkate kvepalais pripildytą pasirinkto dydžio mėginėlį (atomaizerį). Mėginėlis yra purškiamas ir gali būti pildomas tais pačiais kvepalais dar kartą. Skaityti daugiau apie mėginėlius.
Ši svetainė naudoja slapukus, jog jums suteiktų geresnę naršymo patirtį. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu.