Nishane Hundred Silent Ways Extrait De Parfum

Vaisių aromatas
Medienos aromatas
Vanilės aromatas

15.4467.84

Sukurti šiuos kvepalus Nishane įkvėpė XIII amžiaus persų poeto Rumi eilėraščio eilutės: „Nutilau ir kalbėjau su tavimi šimtu nebylių būdų“. Šie žodžiai puikiai atspindi Nishane Hundred Silent Ways aromato esmę, nes potraukį, susižavėjimą ir jaudinančią palaimą daug geriau nei žodžiai perteikia kūno šilumoje ištirpęs kvapas.

Kompozicija prasideda atvirai ir labai jausmingai. Sultinga mandarinų gaiva ir minkštų persikų šiluma aplieti tuberozų žiedai svaigina lyg sultingas ir jaudinančiai saldus bučinys. Saulėti vaisiai ir gėlių akordai pamažu tampa migloti, tačiau dėl saldžios jazminų vėsos niekada nepraranda savo spindesio. Kartu su pražydusiais jazminais Hundred Silent Ways kvapo širdį kuriančios gardenijos ir vilkdalgio šaknis suteikia aromatui žemiško gylio bei jaudinančio pudriškumo. Galiausiai sausas ir šiltas sandalmedžio bei dulkėtas kvapiųjų auksabardžių natas apsupa juslingas ir prabangus vanilės žavesys.

Pasirinkdami kiekį nuo 3ml - 15ml jūs perkate kvepalais pripildytą pasirinkto dydžio mėginėlį (atomaizerį). Mėginėlis yra purškiamas ir gali būti pildomas tais pačiais kvepalais dar kartą.